18+ BeGambleAware

Reviewed by: Fred Rogers/

PlayAmo Casino

5/5
iconHow we rateicon
User rating:
5/5
Count of reviews:1
Tervitusboonus €300
Minimaalne Sissemakse 10 EUR
Payment Methods
Mängud 6893

Playamo kasiino Eestis

Playamo kasiino on veebikasiinode hulgas võrdlemisi uus ja uuenduslik. See hasartmänguportaal tegutseb alates 2016. aastast ning eriliseks muudab asja fakt, et selles mänguportaalis saab panustada ka krüptovaluutadega. Lisaks levinud maksevahenditele meelitab just krüptoraha kasutamise võimalus paljusid inimesi selle portaali mänge nautima. Krüptovaluutade aktsepteerimine maksevahendina kogub üha populaarsust ning Playamo on selles vallas selge teerajaja.

Lisaks kuulub portaali mängude valikusse üle 3000 erineva meelelahutusliku mängu. Olgu selleks slotimasinad, klassikalised kaardimängud või reaalajas mängitavad käed. Siit kasiinost leiab iga hasartmängusõber enda lemmikud! Alates algusaegadest väärtustab just see mängukeskkond mängijate meeldivaid kogemusi.

Mängijate eest hoolitsemine väljendub erinevate boonuste ja ka tasuta mängude jagamises. Hetkel ei ole Playamo kasiino Eestis hasartmänguseadusega reguleeritud, aga sellegipoolest tasub teada, mida portaalil on pakkuda. Alljärgnevas ülevaates avame tähtsaid teemasid, mis puudutavad portaalis pakutavaid mänge ja kasutusel olevaid maksevõimalusi. Ega ilma asjata ole kasiinosõbrad üle maailma kirjutanud tuhandeid positiivseid arvustusi just selle mänguportaali kiitmiseks.

Playamo kasiino boonused

See kasiino on tuntud oma helduse poolest ning meelitab kindlasti ligi palju mängijaid, kes tunnevad rõõmu boonustest. Juba kasutajaks registreerides premeerib mänguportaal uusi kliente spetsiaalselt nende jaoks mõeldud tervituspakettidega. Tervitusboonus sisaldab kahte boonust mängija esimesel sissemaksel. Mõlemad boonused kingivad protsentuaalse osa sissemakse summast. Esimene boonus 100% ning teine boonus vastavalt 50%.

Lisaks sellele lisandub esimesele boonusele 100 tasuta spinni ning teisele boonusele 50 tasuta spinni. Päris lahe, eks! Nagu paljudes teistes hasartmänguportaalides, ei ole Playamos klassikalist lojaalsuse süsteemi, mille põhjal kogutakse erinevaid privileege ja cashbacki. Selle asemel kehtib mänguportaalis VIP klubi süsteem. VIPiks saavad kõik uued mängijad ning oma VIP staatust tuleb teatud mängudes osalemise sagedusega elus hoida.

Saavutades mängukeskkonnas erinevaid isiklikke tasemeid, võidab VIP mängija tasuta mänguraha. Lisaks boonustele leiavad pea iga päev aset erinevad kampaaniad slotimasina fännidele, lauamängu turniiridel osalejatele ja palju muud. Kuna kampaaniad ja boonused on aegajalt muutumises, tasub kõikidel ahvatlevatel pakkumistel silm peal hoida! Sõltuvalt mängija asukoha riigist kehtivad boonustele mõnevõrra erinevad maksimaalsed limiidid.

Näiteks mängijatele Iirimaal, Saksamaal ja mõnes teises Euroopa riigis on esimese boonuse maksimaalne summa 500€, teise boonuse maksimaalne väärtus aga 200€. Veebikasiino kasutab ka boonuskoode, mida aegajalt jagavad erinevad kasiino portaalid. Hoia ka sellel informatsioonil silm peal, et võtta mänguportaalist maksimum ning suurendada oma võidu šansse! Mida rohkem mängid, seda suuremad on võimalused tõeliselt suureks võiduks! Kõige asjakohasema info leiate alati mänguportaali kodulehelt. Seega, saa teada, millised on sinu võiduvõimalused ja duubelda need koos priide hüvede kogumisega!

Boonuste saamise nõuded

Et alustada iga nädalat suurejooneliselt ja võidulainel, jagab Playamo kasiino kõikidele liikmetele esmaspäeva hommikuti 100 tasuta spinni. Kui palju iga portaali kasutaja konkreetselt tasuta spinne teenib, sõltub mängija saldost ja mängimise ajaloost. Näiteks kõik sissemaksed alla 75€ annavad mängijale automaatselt 20 tasuta spinni. Sissemaksed 75€ ja 125€ vahel teenivad mängijale 50 tasuta spinni. Kõik suuremad sissemaksed teenivad automaatselt 100 tasuta keerutust.

Mis on paremat, kui priide hüvede eest tasuta mängida ja nautida tõelist kasiino hasarti! Uuri välja kõik boonuseid puudutav info ning naudi oma lemmik slotimänge või reaalajas peetavaid kaardimänge. Selles kasiinos on esindatud kõik klassikalised ja armastatud hasartmängud. VIP boonuste süsteem seisneb mängijate aktiivsusel. Iga portaali kasutaja saab iga panustamise korra pealt oma kontole justkui virtuaalse punkti.

Olles teeninud piisavalt punkte, ülendab süsteem sinu VIP taset ning mängija on arvestatud saama suuremaid sularaha auhindu. Mängija VIP taseme abil teeninud sularaha võidud kajastuvad mängija kontol ning neid võib kasutada uute mängude panustamiseks või väljamakse tegemiseks. Lisaks rahalistele auhindadele võivad kõrgetasemelised VIP liikmed võita luksusautosid. Kõikidele nendele hüvedele kehtivad portaali loodud nõuded, millega iga uus kasutaja peab nõustuma. Aegajalt muutuvad boonuste reeglid ja nõuded, seega soovitame iga kord enne mängima asumist lugeda läbi kõik mängudele ja ka boonustele kohalduvad nõuded.

Playamo kasiino sissemakse võimalused

See veebikasiino on ülimalt kasutajasõbralik ning pakub suures valikus sissemakse tegemise teenuseid. Kõik need maksevahendid on mitmekordselt läbi proovitud ning töötavad usaldusväärselt ja kiiresti. Sissemaksed laekuvad mängija kontole reeglina automaatselt. Kliendi valitav maksevahendi kasutamine sõltub lisaks Playamole ka riigist, kus mängija viibib ja hasartmänguteenuseid kasutab. Kõige levinud makseviisid on MasterCard, Visa, e-rahakotid nagu Neteller, PaySafe Card ja Skrill.

Suurepärase lisana pakub mänguportaal maksevahendina ka erinevaid krüptovaluuta rahakotte, millest suurimad on Bitcoin ja Ethereum. Reeglina toimuvad kõik mänguportaali väljamaksed samale kontole, kust tehti sissemakse. Seega kindlustavad kõik maksevahendite operaatorid kiired tehinguid. Olenevalt maksevahendi tüübist laekuvad sissemaksed kasiino kontole hetkega ning väljamaksed võivad mõnel juhul aega võtta üks minut kuni paar tundi. Selline tehingute sujuv liikumine võimaldab kasiino klientidel asetada võidetud summad ruttu tagasi oma e-rahakotti või krüptorahakotti.

Mis puudutab väljamakseid, siis tõepoolest laekuvad võidusummad kiiremini e-rahakotile ja krüptorahakotile. Väljamaksed pangakontole võivad võtta aega kuni 3 tööpäeva. Nagu paljud sarnased hasartmänguportaalid, nii näeb ka Playamo ette, et kõik mängijad peavad mängima asumiseks registreerima kasutaja konto. See tagab mänguplatvormil osalejate turvalisuse ja võitleb pettuste ärahoidmise eest. Kõik klientide isikuandmed ja maksevahenditega seotud sensitiivsed andmed on portaali poolt kaitstud. Seda kõike mängijate turvalisuse ja meeldiva kasiinoatmosfääri loomise nimel.

Miinimum ja maksimum sissemaksed

Järgnevalt toome välja kõikidele maksevahenditele kohalduvad minimaalsed ja maksimaalsed sissemaksu limiidid. Minimaalne sissemakse 10€ ja maksimaalne sissemakse 4000€ kohalduvad järgmistele teenusevahendajatele: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neosurf, Interac, PaySafe Card, Rapid Transfer, Wire Transfer ja Neteller. Minimaalne sissemakse 10€ ja maksimaalne 1000€ kohaldub Ecopayz maksevahendile.

Krüptovaluutadele Ethereum, Bitcoin, ja Litecoin kohaldub vastava valuuta 0,001 väärtus ning maksimaalne sissemakse ei ole limiteeritud. Samuti kehtib 10usdt väärtuseline minimaalne sissemakse stablecoin Tetherile, mille maksimaalne deposiit ei ole limiteeritud. Nagu selgub, on minimaalne sissemakse summa paljude maksevahendite puhul 10€ ning maksimaalne 4000€. Krüptovaluutade puhul ei ole maksimaalne sissemakse summa limiteeritud.

Playamo raha väljavõtmise võimalused

Playamo kasiinost väljamaksete tegemiseks on mitmeid võimalusi. Kuna see platvorm toetas ühena esimestest krüptovaluutadega panustamist, on ta võitnud palju poolehoidu ja krüptorahadega kauplejate huvi. Üldiselt teevad veebikasiinod väljamakseid samale kontole, kus tehti panustamiseks sissemakse. See aitab tõkestada rahapesu ja pettuseid. Raha saab välja võtta kasutades krediitkaarti, pangalinki, e-rahakotti või krüptorahakotte.

Sissemaksed kajastuvad kasiino kasutaja kontol hetkega. Raha väljamaksed võtavad aga sõltuvalt finantsteenuse pakkujast erineva ajavahemiku. Näiteks e-rahakottide nagu Skrill, Neteller, PaySafe Card, EcoPayz ja Trustly väljamaksed toimuvad momentaanselt. Krediitkaardil avaldub kasiinost väljamakstud summa 1-3 tööpäeva jooksul. Seda vahepealset aega kasutab pank tehingu legitiimsuse kontrollimiseks.

Krüptorahakotile saadetud väljamaksed võtavad samuti 1-2 tööpäeva aega. Seega on välkkiirete väljamaksete jaoks kõige otstarbekam kasutada e-rahakoti teenuseid. Playamo kasiinost raha välja makstes ei kohaldu ühtegi teenustasu. Seega kogu raha, mis mängudes on võidetud, laekub samas summas mängija kontole. Playamo kasiino on uhke oma laialdase maksevahendite valiku üle.

See meelitab ligi erinevaid mängijaid üle kogu maailma. Paljude maksevahendite kasutamine tagab ka mänguportaali enda usaldusväärsuse, sest ükski finantsteenuse pakkuja ei riskiks ennast siduda kahtlase hasartmänguga. Kokkuvõtlikult saame öelda, et just selles veebikasiinos tunnevad mängijad end hästi, kuna raha sisse- ja väljamaksete tegemine on tehtud mugavaks paljude erinevate finantsteenuste kasutajatele. Lisaväärtust pakub krüptovaluutade aktsepteerimine maksevahendina.

Miinimum ja maksimum raha väljavõtmine

Nagu kõik hasartmänguportaalide keskkonnad, kohaldab ka see mänguplatvorm erinevaid minimaalseid ja maksimaalseid raha väljavõtmise piirmäärasid. Päevane maksimaalne väljamakse suurus on 4000€, nädalane maksimaalne väljamakse suurus on 16 000€ ning kuine maksimaalne väljamakse suurus on 50 000€. Hasartmängu reeglite kohaselt toimub raha väljamaksmine samale kontole, kust tehti sissemakse.

E-rahakotti laekuvad väljamaksed kuni 1 tunni kiirusega; pangakontole 1-5 tööpäeva jooksul, krüptorahakotile kuni 1 tunni kiirusega. Veebikasiino ei väljasta tšekke. Muude väljamakse meetodite hulka kuuluvad Rapid Transfer, Mastercard, Neteller, Skrill, Trustly, Zimpler, Litecoin, Ethereum ja Tether. Täiusliku nimekirja võimalikest maksevahenditest leiate Playamo koduleheküljelt.

Playamo kasiino mängud

Veebikasiino pakub laia valikut armastatud hasartmänge. Siit leiab iga uus ja vana kasiinosõber endale kõige atraktiivsema ajaviite. Tänu kõrgtehnoloogilistele mängukujundustele ja laialdasele live casino valikule tunneb iga mängija end justkui päris kasiinos, ümbritsetuna glamuurist ja salapärastest võõrastest. Kasiino muudab atraktiivseks just live ehk reaalaja mängude valik. Päris mängudiilerid maailma menukaimadest kasiinodest tagavad osalejatele realistliku mängukogemuse.

Mida tõelisem on mäng, seda magusam on võit! Lisaks live kasiinole pakub portaal ammendava valiku slotimängudega. Neid on mitutuhat ja nad on jagatud temaatikate kaupa kategooritatesse. Muide, veebilehel on ka slotimängude ja teiste kaardimängude jaoks otsingumootor.

Otsingumootori kasutamine teeb iga raskesti leitava mängu avastamise lihtsamaks. Lemmik mängud saab iga kasutaja salvestada ja neile hiljem paari klikiga panustama asuda. Kasiinost ei puudu ka klassikalised kaardimängud nagu blackjack ja pokker. Samuti saab mängida ruletti, täringuid, keno lotot, õnneratast ja palju muud. On imekspandav, kui tõetruu mängukeskkonna saab luua tipp mängutarkvara abil!

Playamo online slotid

Playamo kasiino kasutajatele avaneb suurepärane valik kõige populaarsemate slotimängudega. Need mängud on omanäoliselt disainitud ja vapustava kasutajaliidesega, neid mängides haarab tõeline hasart! Populaarsetest slotimängudest troonivad esikohal Aztec Magic, Brave Viking ja The Invisible Man. Slotimängud moodustavad tõepoolest suure osa Playamo veebikasiino mängudest.

Valikus on üle 2000 erineva versiooni. Nende seas on ka reaalajas diileriga mängitavad slotid, vanakooli puuviljakeerutused ja võluvate eriefektidega kaasaegsed slotid. Selle mitmekülgse valiku juures ei hakka slotisõbral kunagi igav! Oma lemmikud saab sorteerida ning salvestada personaalsele kontole, et neid aja möödudes lihtsa vaevaga üles leida. Uuri välja, kas ka sinu lemmikud on selles mänguportaalis olemas ja ole valmis võitma!

Playamo klassikalised kaardimängud

Klassikaliste kaardimängude fännid leiavad endale selles mängukeskkonnas palju meeldivaid tegevusi. Blackjacki ja ruleti sõpradele on pühendatud hoolikalt kureeritud versioonid nendest ikoonilistest mängudest. Mõlema kaardimängu austajatele on koguni 100 mängu, mille seast valida. Klassikaliste kaardimängude nimistu ei lõpe nende kahega. Lisanduvad nii traditsioonilised kui kohandatud reeglitega baccarat, pokker, sic bo ja jackpot.

Lisaks klassikutele leidub veebikasiinos eksperimentaalseid ja kõrgtehnoloogiliste kujundustega uusi mänge. Kasiinofännid jagunevad mitmetesse gruppidesse, üheks jagunemiseks võib pidada traditsiooniliste mängude fännid versus uute mängude austajad. Playamo keskkonnast leiavad kõik endale terve nimekirja paeluvaid mänge, mille võidu jahtimine ei jää alla päris kasiinos kogetule.

Playamo money games

Playamo kasiinos panustatakse peamiselt päris raha sissemaksetega. Veebikasiino on tuntud kui lahke boonuste pakkuja ja kampaaniate läbiviija. Nende boonuste abiga on võimalik suurendada võiduvõimalusi ning panustada üha rohkemate mängude peale. Kasiino on koht, kus teenitakse raha. Ning kõik teavad, et raha tegemiseks on vaja raha.

See tähendab, et suurte võitude noppimiseks peab mängija tegema ka panuseid. Playamo slotimängudele, kaardimängudele, erinevatele õnneratta ja loto mängudele kohalduvad konkreetsed reeglid. Reeglitega tuleb end iseseisvalt kursis hoida, sest nendest kinni pidamine on mängija enda huvides. Kõik rahaliste panuste ja tehingutega seonduv on alati kirjas konkreetse mängu infos. Kui miski vajab täpsustamist, vastab professionaalne klienditugi 24/7 kõikidele tekkivatele küsimustele.

Panustamiseks vajalikest sissemaksetest on juttu selle artikli ülemises osas. Playamo kasiino eripäraks on tõeliselt mitmekülgne maksevahendite aksepteerimine. Maksevahendina saab kasutada ka krüptovaluutasid ning nendega seotud erinevaid rahakotte. Maksevahendite paljusus muudab panustamise paindlikuks ja kättesaadavaks laiale hulgalge inimestest. Playamo platvormil saab maksevahendeid ka vahetada.

Kuidas avada Playamo kasiino konto?

Järgnevalt vaatame, kuidas avada Playamo kasiino kasutajakonto. Vahet pole, kas oled pikaajaline hasartmängude fänn või alles alustad põnevate veebikasiino mängudega – just see mänguplatvorm sisaldab endas palju haaravat. Kõiki mängureid toetab 24/7 töötav klienditugi, et tekkivad küsimused saaksid tempokalt vastuse. Konto loomine on lihtne. Mänguportaal koguni kiitleb, et selle avamine võtab aega kõigest 8 sekundit!

Proovime siis järgi! Registreerimiseks mine veebibrauseriga mängu ametlikule kodulehele. Avalehel vajuta rohelisele nupule “sign up”, mille leiad lehekülje vasakus ääres. Seejärel avaneb nelja lahtriga ankeet. Iga kasutaja peab panema kirja enda e-maili aadressi ja selle kinnituse, valima salasõna ning ka selle kinnitama. Seejärel saab valida enda eelistatud sissemaksete tegemise valuuta.

Olgu teadmiseks, et registreerimisel tehtud valuuta valikut saab igal hetkel ja lihtsalt vahetada. Samuti soovitame panna linnuke kastile “Receive Newsletters and Promos” mis sisuliselt tähendab seda, et veebikasiino administratsioon saab sulle huvipakkuvatest kampaaniatest ja boonustest teada anda. Pärast selle lühikese ankeedi täitmist ongi konto avatud ning selle kinnitamiseks tuleb teie e-mailile kood. Leidke e-maili pealt veebikasiino saadetud kinnituskood, klika sellel koodil ning konto ongi aktiiveeritud. Seejärel saate ühendada oma kasiino kasutajakonto meelepärase maksevahendiga. Esimese sissemakse puhul kohalduvad ka tervitusboonused, mille kohta leiate täpsema info mängupakkuja kodulehelt.

Playamo kasiino tarkvara

Playamo kasiino tarkvara on kokku pandud koostöös oma ala parimate mänguarendajatega. Nii, nagu kvaliteetne kasiino soovib oma portaalis kasutada vaid kõige ajakohasemat tarkvara, soovivad tarkvaraarendajad disainida mänge kõige kuumematele veebiportaalidele. Sellises olukorras tekkiv konkurents tagab lõppkliendile ehk kasiinomängurile fantastilise mängukogemuse turvalises keskkonnas.

Nimetame mõned suuremad tarkvaraarendajad, kes sellele veebikasiinole mänge ehitavad: Playtech, NetEnt, Microgaming, Quickspin, Play’n GO, Pragmatic Play, Yggdrasil, Evolution Gaming ja iSoftBet. Võimalus mängida nende arendajate tarkvarale loodud maailmas on haarav ja täiuslikult meelelahutuslik. See muljetavaldav nimistu koostööpartneritest annab põhjust portaali külastada. Nagu näete, investeerib hasartmänguportaal kvaliteetse mängutarkvara kasutamisse suuri summasid. Just seetõttu on Playamo tunnustatud ja soovitatud veebikasiino keskkond.

Playamo Live kasiino

Et pakkuda oma klientidele samasugust närvikõdi ja lummavat kasiino atmosfääri, presenteerib see mänguplatvorm kena valiku live ehk reaalaja mänge. Valik on suur, kui arvestada, kui palju erinevaid versioone on näiteks klassikalisest ruletist või baccaratist. Kõik valikus olevad mängud on suurepärase kvaliteediga ning tõeliselt haaravad.

Live mängu alustades hoolitsevad päris diilerid maailma mainekamatest kasiinodest sinu tõetruu mängukogemuse eest. Reaalaja võidud on kahtlemata hasardirohked ning just seda iga mängija püüdma lähebki. Otse-ülekande tehnoloogiad on läinud nii võimakaks, et live kasiinos mängides on tõesti tunne, nagu istuksid glamuurses kasiinosaalis koos salapäraste võõrastega. See on võimalik tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja professionaalsetele kasiinoarendajatele!

Playamo mobiilne kasiino

Mänguportaal on kättesaadav nii kodus kui võõrsil. Nende jaoks, kes soovivad kodust ja arvutist eemal olles nautida põnevaid mänge, saavad ligipääsu Playamo veebikasiinosse oma nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel. Nutiseadmetes mängimiseks tuleb lihtsalt minna veebikasiino kodulehele, logida sisse enda kasutaja alt ning kõik mängud ongi vabalt ligipääsetavad! Mängimise teeb lihtsaks fakt, et portaali kasutamiseks ei ole vaja alla laadida spetsiaalset äppi.

Mobiilne kasiino ühildub sujuvalt nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui ka sülearvutiga. Mobiilses kasiinos on valikus kõik portaali pakutavad slotimängud, klassikalised kaardimängud ja palju muud. Lisaks on just see portaal tuntud suuremeelsete boonuste poolest. Mobiilse kasiino vahendusel naudite oma lemmik mängudega kaasnevat hasarti ja adrenaliini kus iganes viibite.

Playamo kasiino äpp

Veebikasiino on ligipääsetav igast mobiilirakendusest. See tähendab, et tahvlearvuti või mobiiliga mängimiseks ei ole vaja veebipoest alla laadida spetsiaalset äppi. Veebikasiinos mängimiseks minge lihtsalt oma nutitelefoni või tahvelarvutiga veebibrauseri kaudu kasiino kodulehele ning logige enda kasutajaga sisse. See on suur boonus neile, kelle nutiseadmes on niigi palju erinevaid äppe.

Playamo mobiilne kasiino on kättesaadav kõikides mobiiliseadmetes: iPhone, iPad, Android telefonid ja Android tahvlearvutid. Veebikasiino kasutajaliides on kohaldatud kõikides seadmetes lihtsaks navigeerimiseks. Tänu erinevatele nutiseadmetele kohaldatud süsteemile saad nautida ligipääsu tuhandetele mängudele reisil olles, kodus puhates või rongiga tööle sõites. Kasutajaliidesed on disainitud lihtsalt, et mängija leiaks sujuvalt endale huvipakkuva mängu ning saaks teha kiire sissemakse.

Klienditugi

Playamo kasiino üks tähtsamaid prioriteete on kvaliteetse klienditeeninduse pakkumine. Veebikasiino klienditugi töötab 24/7, see tähendab, et alati ja igal hetkel saab vajaminevat infot. Klienditoe töötajad on pühendunud mänguportaali kasutajatele suurepärase mängukogemuse tagamisele. Seega on alati mänguportaali live chat avatud ja vastab küsimustele. Live chati aken on mänguportaali all nurgas ning sealt kaudu saab vastused kiiretele küsimustele.

Samuti on võimalik kirjutada pikemaid päringuid ja küsida täpsemaid juhiseid erinevate küsimuste lahendamisel klienditoe e-maili aadressile. Professionaalsed klienditoe konsultandid vastavad kõikidele küsimustele, mis on seotud portaali kasutamisega, mängude mängimisega, finantstegevustega, kasutustingimuste ja palju muuga. Nagu öeldud, on selle hasartmänguportaali üks suuremaid prioriteete klientide rahulolu. Seega, kui mistahes portaali kasutamise etapis tekib küsimusi, aitab Live Chat konsultant jooksvalt kõiki probleeme lahendada.

Turvalisus ja reeglid

Veebikasiino tagab kõikide portaali klientide igakülgse turvalisuse SSL krüpteerimistarkvara ja tulemüüride rakendamisega. SSL krütpeerimistarkvara kaitseb kõiki mänguportaali lehekülgedel tehtavaid toiminguid ning välistab nuhkvara kasutamise ja sensitiivsete isikuandmete lekkimise. Kõik portaali valikus olevad mängud kasutavad sisseehitatud juhuslike numbrite generaatorit, et tagada kõikide pakutavate hasartmängude erapooletus.

Mängutootjaid kontrollitakse pidevalt ja see tagab mängude erapooletu arhitektuuri. Veebikasiino mängud on niivõrd haaravad ja põnevad, et mängijatele peab olema tagatud portaali turvalisus ja erapooletus. Playamos koheldakse kõiki mängijaid võrdsetel alustel ning samuti seisab portaal kõikide klientide privaatsuse säilimise nimel. Veebikasiino suhtub ülima rangusega kasutajate privaatsuse tagamisse.

Playamo kasiino ülevaade

Playamo kasiinol on palju pakkuda nii mängude mitmekesisuse kui maksevõimaluste poole pealt. See portaal laieneb ja kasvab pidevalt, seega tuleb end kursis hoida kõikide uute mängude lisandumisega. Tõelisele veebikasiino fännile on see suurepärane, kuna mängijad otsivad alati uusi ja erutavaid mänge. Uute mängude avastamisest saab mõnus ajaviide ning mängudega kaasnevad boonused tekitavad suurepärase hasardi.

Lisaks pidevalt uuenevale mänguarsenalile eristab Playamo kasiinot nende sõbralikkus krüptovaluutade ja nendega tehtavate sissemaksete vastu. Portaalil on liidestatud krüpto rahakottide tarkvara, mille abil naudivad kasutajad kiireid ülekandeid nii sisse- kui väljamakseid tehes. Kui portaali kasutades tekib küsimusi, aitavad klientitoe professionaalid live chati vahendusel kõik mured kiiresti lahendada.

Playamo informatsioon

Playamo veebikasiino tegevust litsenseerib ja kontrollib Curaçaos tegutsev firma Antillephone N.V. Hasartmänguportaal kuulub ettevõttele Direx N.V. 2016. aastal turule tulnud veebikasiino on ligipääsetav paljudele kasiinosõpradele ülemaailmselt. Mänguplatvorm juhindub kõikidest Curaçao finants regulatsioonidest. Playamo teeb koostööd maailma juhtivate arvutimängude tarkvara arendajatega, et tagada oma klientidele unikaalne mängukogemus.

Samuti prioretiseerib ettevõte portaali turvalisust ja usaldsusväärset kasutajakogemust. Playamo tõstab veebikasiinode pakutava teenuse uuele tasemele, pakkudes ühena esimestest krüptovaluutadega panustamist. Mugavalt kohanduvad veebibrauseri rakendused nii sülearvutile kui teistele nutiseadmetele asetab selle mängukeskkonna ühe glamuurseima mängupaiga kohale. Et olla kursis kõikide mängijatele pakutavate boonustega, loe portaali puudutavaid uudiseid ning mängudele kohalduvaid nõudeid.

KKK

 • Kas Playamo kasiinos on turvaline mängida?

  Absoluutselt. Veebikasiino kasutab kaasaegseid tulemüüre ja turvakontrolli tarkvara, et vältida pettuseid ja rahapesu. Kõik kliente puudutavad isiklikud andmed on kaitstud ja turvatud.

 • Kuidas enda boonust kasutan?

  Playmo mängukeskkonnas on võimalik teenida erinevaid boonuseid. Üldiselt saab boonuseks tasuta slotimasina spinne. VIP liikmed võivad võita ka rahalisi boonuseid, mis kajastuvad nende mängija kontol ning mida saab ka välja maksta.

 • Kas pean enda võitudelt maksu maksma?

  Playamo kasiinos võidetud summadele ei kohaldu mängupakkuja poolt ühtegi vahendustasu.

 • Kas Playamo kasiinos saab tasuta mängida?

  Selles veebikasiinos on võimalik tasuta proovida erinevate mängude demosid. See on hea viis pakutavate mängudega tutvumiseks. Kui soovid panustama hakata, loo endale konto ning naudi kõiki veebikasiino kasutaja hüvesid.

#StandWithUkraine
We stand with people of Ukraine.
Russia is not “just” attacking the Ukraine people.
This is a war against democratic values, human rights and peace. We can make impact and help with our donations.
Cup
7bitCasino
star star star star star
52 hääled
€100 + 100 FS
Tervitusboonus
Tervitusboonus
€300
33 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill
Tervitusboonus
€500 + 200 FS
53 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill
Tervitusboonus
€300
52 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill