18+ BeGambleAware

Reviewed by: Fred Rogers/

Wazamba Casino

5/5
iconHow we rateicon
User rating:
5/5
Count of reviews:1
Tervitusboonus €500 + 200 FS
Minimaalne Sissemakse 20 EUR
Payment Methods
Mängud 5339

Wazamba kasiino Eestis

See populaarne mänguplatvorm on üks kasiinomaailma uuemaid tegijaid. 2019. aastal turule tulnud hasartmänguportaal on litsenseeritud Curaçaos. Wazamba pakub klientidele unikaalset mängukeskkonda ja mitmekülgset kogemust. Hetkel ei ole Wazamba kasiino Eestis kättesaadav, aga tasub teada, millega on tegu.

See mänguportaal jääb meelde oma värvilise disaini ja troopilise džungli temaatikaga. Portaalis mängimine on ainulaadne kogemus, sest juba portaali sisenemisel saab külastaja valida endale tegelaskuju, kes juhatab portaalis teed ning juhendab mängude mängimisel. Esmakordse sissemakse tegemisel, konkreetsete mängude proovimisel või turniiride võitmisel avanevad külastajale lisa boonused. Kliendid koguvad mängides ka portaali siseseid valuutasid ehk tokeneid, millega saavad vahetada oma karakterit või vahetavad neid lausa tasuta spinnide ja boonusraha vastu.

Sellel mänguplatvormil navigeerimine on tehtud võimalikult lihtsaks! Mängud on arendatud vastavalt erinevatele temaatikatele ning sellelt platvormilt leiad nii armastatud klassikalised kui eksperimentaalsed kõrgtehnoloogilised kasiinomängud. Hetkel ei ole eesti keelset Wazamba keskkonda, aga mängijad saavad valida kümnete keelte hulgast. Nende seas inglise, saksa, soome ja vene keel.

Wazamba kasiino boonused

See kasiino tervitab uusi mängijaid rohkete boonustega. Et Wazamba tasuta hüvesid nautida, peate avama veebikasiino kasutaja konto. Just see eristab Wazambat paljudest sarnasest platvormidest – boonuseid ei saa sooduskoodi esitamisel vaid ise reaalselt mängides! Selles hasartmänguportaalis kehtivad nii tervitus- kui erinevad mänguboonused.

Mida rohkem mängite, seda suurem on võimalus tabada tõeliselt magusaid tasuta kingitusi! Nimelt saab iga uus registreerija 100 protsendilise tervitusboonuse koos 200 prii spinniga. Olles endale kasutaja konto loonud, tuleb teha esimene sissemakse. Prii kingituse saamiseks peab esimene sissemakse summa jääma 20€ ja 500€ vahele. Alustage mängimist erinevatel slottidel ning teie käsutuses on 200 tasuta spinni, mida saate kasutada 10 päeva jooksul.

Pange tähele, et prii hüve kasutamisega käib kaasas tingimus: iga 10 päeva jaoks on võimalik kasutada 20 spinni. Mängukire toitmiseks pakub platvorm iganädalasi ja nädalavahetuse taaslaadimise boonuseid. Kui teete nädala sees sissemakse, teenite konkreetse slotimasina jaoks 50 prii spinni. Olenevalt nädala sissemaksete kogusuurusest võite 3000€ suuruselt panuselt teenida spinnide näol tagasi 15%. Wazamba pakub ka 10% Cashback boonust kõikidel reaalaja kasiino mängudel, mille sissemakse on 150€.

Eelnevalt mainisime ka, et mänguplatvormil endal on unikaalne valuuta ehk tokenite süsteem. Need toimivad lisaks boonustele ning võimaldavad mängijatel vahetada ja osta oma karaktereid ja maske. Samuti pääseb tokenite abil lahendama erinevaid põnevaid ülesandeid ja avaneb võimalus teenida veelgi. Teenitud tokenitega saab ostelda mänguplatvormi poes või vahetada võidetud tokenid tasuta spinnide vastu. Eelmainitud on vaid mõned näited selle hasartmänguplatvormi priidest võitudest. Kõige asjakohasema info leiate alati kodulehelt. Sellegipoolest on Wazamba portaal priide hüvede andmise poolest helge. Mida rohkem mängid, seda suuremad on võimalused tõeliselt suureks võiduks!

Boonuste saamise nõuded

Nagu eelpool mainitud, on selles mänguportaalis boonuste kasutamiseks esmalt vajalik kasutaja konto registreerimine. Iga külastaja tahab teada, kui palju ta peab mängima, et priisid hüvesid kasutada? Juhiseid jälgides ning märgitud suuruses sissemakseid tehes ongi võimalik kasutada boonuseid. Prii kingituse saamiseks peab esimene sissemakse summa jääma 20€ ja 500€ vahele.

Alustage mängimist erinevatel slottidel ning teie käsutuses on 200 tasuta spinni, mida saate kasutada 10 päeva jooksul. Pange tähele, et prii hüve kasutamisega käib kaasas tingimus: iga 10 päeva jaoks on võimalik kasutada 20 spinni. Mängukire toitmiseks pakub platvorm iganädalasi ja nädalavahetuse taaslaadimise boonuseid. Kui teete nädala sees sissemakse, teenite konkreetse slotimasina jaoks 50 prii spinni.

Olenevalt nädala sissemaksete kogusuurusest võite 3000€ panuselt teenida spinnide näol tagasi 15%. Wasamba pakub ka 10% Cashback boonust kõikidel reaalaja kasiino mängudel, mille sissemakse on 150€. Boonuste saamise nõuded on seotud kindlate raha summade ja kindlate mängudega. Kuna aegajalt võib teenusepakkuja ehk veebikasiino boonuste nõudeid ja eeldusi muuta, soovitame alati mängima asudes end uudistega kurssi viia.

Mis on paremat, kui priide hüvede eest tasuta mängida ja nautida tõelist kasiino hasarti! Uuri välja kõik boonuseid puudutav info ning naudi oma lemmik slotimänge või reaalajas peetavaid kaardimänge. Selles kasiinos on esindatud kõik klassikalised ja armastatud hasartmängud.

Wazamba kasiino sissemakse võimalused

Mänguportaalis mängimiseks on vajalik konto loomine ja esimese sissemakse tegemine. Järgnevalt on kirjas kõik sissemakse võimalused, mida portaal hetkel võimaldab. Sissemakseid on teiste hulgas võimalik teha: MasterCard, Visa, Bank Transfer, Skrill, Neteller, PaySafe Card, EcoPayz, Trustly, Interac, PostePay, Bitcoin, Liteccoin, Klarna ja Ripple vahendusel.

Nagu näete, saab sissemakseid teha nii krediitkaardi, panga, e-rahakoti kui ka krüptovaluuta rahakoti kaudu. See annab mängijatele suure vabaduse ja kasutusmugavuse. Esmase sissemakse tegemiseks ja seeläbi mängima asumiseks on vajalik registreerida kasutajakonto. Kontot luues lugege tähelepanelikult kõiki sissemaksetega seotud teenustasusid ja muid tingimusi, sest need on kasiino reeglid, mida mängija peab tundma ja järgima.

Kui konto on edukalt avatud, saate ühendada selle oma maksevahendiga. Kõikide eelnimetatud maksevahendite kontodelt tehtud sissemaksed kajastuvad Wazamba kasiino kasutajakontol hetkega. Kuna kasiino puhul on tegemist finantsasutusega, kontrollitakse kasutajate isikut hoolikalt. See aitab välistada petturite sisenemist portaali, ning sellest turvakaalutlusest võidavad kõik. Kõik uued kasutajad peavad läbima veebikasiino isiku identifitseerimise protsessi.

Juhul, kui mängupakkuja vajab täiendavat infot või dokumente, teevad nad vastava päringu. Reeglina toimub kasutajaks registreerimine, enda isiku tuvastamine ja sobiva maksevahendi esitamine tempokalt. Seejärel avaneb mängijal võrratu platvorm, kus lisaks klassikalistele kaardimängudele võib leida rariteetseid ja haruldasi hasartmänge. Veebikasiino sissemaksete tegemise võimalused on mitmekülgsed ning kontole suunatud mänguraha on kasutatav silmapilkselt.

Miinimum ja maksimum sissemaksed

Minimaalne sissemaksu summa, millega on võimalik mängima asuda, on 10€. See summa kohaldub võrdselt kõikidele makseteenuse vahendajatele. Nende hulka kuuluvad krediitkaardi teenusepakkujad, e-rahakotid, krüptorahakotid ja muud maksevahendid. Aga pange tähele, et kui soovite saada osa tervitusboonusest, on vajalik teha esimene sissemakse 20€ väärtuses. Esimese sissemakse maksimaalne summa, millega on võimalik saada tervitusboonus, on 500€.

Sissemaksed kõikidelt finantspartneritelt kajastuvad kasiino kontol koheselt ning juba saategi hakata mängima ja teenitud boonuseid kasutama. Sissemaksetele võivad kohalduda kasiino sisesed vahendustasud. Nendest on põhjalikult juttu kasutamistingimustes, mille iga uus registreerija peab läbi lugema ja nõusoleku andma. Maksimaalseid sissemakseid ei ole mänguportaal otseselt kehtestanud, aga vajadusel saate seda infot portaali klienditoelt küsida.

Raha väljavõtmise võimalused

Wazamba kasiinost raha välja võtmiseks on mitmeid võimalusi. Üldiselt saab raha väljamakseid teha samale kontole, kust on tehtud ka panustamise sissemaksed. Sisse- ja väljamakseteks on võimalik kasutada krediitkaarti, pangalinki, e-rahakotti või krüpto-rahakotte. Sissemaksed kajastuvad kasiino kasutaja kontol hetkega. Raha väljamaksed võtavad aga sõltuvalt finantsteenuse pakkujast erineva ajavahemiku.

Näiteks e-rahakottide nagu Skrill, Neteller, PaySafe Card, EcoPayz ja Trustly väljamaksed toimuvad momentaanselt. Krediitkaardil avaldub kasiinost väljamakstud summa 1-3 tööpäeva jooksul. Seda vahepealset aega kasutab pank tehingu legitiimsuse kontrollimiseks. Krüpto-rahakotile saadetud väljamaksed võtavad samuti 1-2 tööpäeva aega. Seega on välkkiirete väljamaksete jaoks kõige otstarbekam kasutad e-rahakoti teenuseid.

Kasiinost raha välja võttes kohalduvad ka teatud vahendustasud. Kogu info, mis puudutab raha väljamaksetele kohalduvaid tasusid on kirjas portaali kasutamistingimustes. Hasartmänguportaali kasutamistingimused on vajalik enne platvormil konto loomist läbi lugeda. Aegajalt võivad kohalduvad tasud muutuda, seepärast loe muutunud kastustingimused uuesti läbi. Wazamba kasiino on uhke oma laialdase maksevahendi valiku üle.

See meelitab ligi erinevaid mängijaid üle kogu maailma. Paljude maksevahendite kasutamine tagab ka mänguportaali enda usaldusväärsuse, sest ükski finantsteenuse pakkuja ei riskiks ennast siduda kahtlase hasartmänguga. Kokkuvõtlikult saame öelda, et just selles veebikasiinos tunnevad mängijad end hästi, kuna raha sisse- ja väljamaksete tegemine on tehtud mugavaks paljude erinevate finantsteenuste kasutajatele.

Miinimum ja maksimum raha väljavõtmine

Minimaalne summa, mida on võimalik Wazamba kontolt välja võtta, on samuti 10 eurot. Väljamaksetele kohalduvad aga erinevad väljamakse lõpuleviimise ajad. Näiteks krediitkaartide MasterCard ja Visa väljamakse tegemies aeg on 1-3 tööpäeva. Kõige kauem aega võtab pangakontole raha väljamaksmine, see toimub 2-5 tööpäeva jooksul. Erinevate e-rahakottide nagu Skrill, Neteller, PaySafe Card, EcoPayz ja Trustly väljamaksed toimuvad momentaanselt.

Krüptovaluutade väljamaksed Bitcoini ja Litecoini keskkonnas viiakse lõpuni 1-2 päevaga. Igakuine väljamakse limiit on üldiselt 10 000 eurot – igakuise limiidi määrab mängija personaalne staatus. VIP mängijatel on võimalik veebikasiino juhtkonnaga leppida kokku ka suuremas väljamaksete tegemise summas. Ülaltoodud info, eriti väljamaksete teostamise aeg võib aeg-ajalt muutuda, seega lugege enne mängima asumist kodulehelt vastavat infot!

Wazamba kasiino mängud

Hinnatud mänguplatvormina hoiab veebikasiino valikus olevate mängude üle kõrget taset. Just seepärast pakub portaal suurt valikut mängudest, mille hulgast leiab iga kasiinosõber enda lemmikud. Seega võib ka nõudlikum külastaja olla positiivselt üllatunud, kui leiab nimekirjast mõne haruldase aga ülipõneva mängu. Paljud mängud on reastatud kategooriatesse ning neid pääseb mängima vaid paari hiire klikiga. Samuti on platvormil võimekas otsingumootor, mis juhatab kiiresti otsitud mänguni.

Selle veebikasiino menüüsse kuuluvad nii populaarsed slotimängud kui klassikalised kaardimängud. Samuti on võimalik paljusid mänge mängida ka reaal ajas. Mängijate rahulolu kindlustab mängutarkvara. Wazamba teeb koostööd usaldusväärsete tarkvaraarendajatega nagu Betsoft, Bgaming, Microgaming ja GameArt et nimetada mõned.

Pakutavate klassikaliste kaardimängude hulka kuuluvad pokker, blackjack, baccarat ja rulett. Reaalajas mängides naudivad kasutajad ehtsa hasardi emotsiooni, mis tekib vaid päris kasiinos istudes. Tänu live casinole on nüüd võimalik samasugust atmosfääri luua ka oma kodus. Tutvu erinevate mängudega ning soovi korral saad oma profiili salvestada need, millele tahad kiiret ligipääsu.

Wazamba online slotid

Selles haaravas veebikasiinos on võimalik valida suure hulga erinevate slotimängude vahel. Slotimängud on disainitud erinevate teemade ümber, näiteks on valikus levinud “puuvilja keerutamised”, kõrgtehnoloogilise väljanägemise slotid või hoopis mõnda ajaloolisesse või muinasjutulisse atmosfääri viivad mängud – valik on puhtalt sinu! Armastatud slottide hulka kuuluvad Bonanza, Secret of Nefriti ja erinevad Viikingi mängud.

Õigupoolest on Wazamba veebikasiinos üle 2300 erineva slotimängu. Kodulehel leiad kategooriad erinevate temaatikatega. Portaali külastaja jaoks teevad just kategooriad slotimängu valimise lihtsaks, näiteks on eraldi kategooria hetke populaarsematest ja kõige uuematest mängudest. Olles leidnud oma lemmikud, on need võimalik mängijakontol meelde jätta, et alati kiirelt oma lemmik slotid üles leida.

Wazamba klassikalised kaardimängud

Klassikaliste kaardimängude austajad leiavad siin samuti palju huvitavat. See mänguportaal pakub muljetavaldavat valikut maailmas enim armastatud kaardimängudest nagu pokker, rulett, blackjack, baccarat ja palju veel. Lisaks sellele on portaalis veel erinevaid video pokkeri mänge. Kogenud jackpoti mängijad naudivad kindlasti tulusaid võite ja ruleti keerutamine pakub põhjatut ärevust.

Kõikide pokkeri sõprade jaoks pakub Wazamba erinevaid pokkerimänge ja blackjacki austajaid ootavad mitmed erinevad mänguversioonid. Lisaks klassikalistele kaardimängudele on portaalis alati ka uued ja eksperimentaalsed mängud. See kõik on võimalik tänu veebikasiino koostööle tunnustatud ja usaldusväärsete mänguarendajatega. Nagu näete, pakub hasartmänguportaal laia valikut maailma populaarseimatest kaardimängudest. Sellest keskkonnast leiad kindlasti lemmikud!

Wazamba money games

Veebikasiino paistab silma rohkete mängude ja ahvatlevate boonuste poolest. See portaal ei paku pelgalt erinevaid hasartmänge vaid on ka ise tempokas ja kaasahaarav fantaasiamaailm. Siin kehtivad nii tavalise raha sissemaksud kui fantaasiamaailma avatariga koos liikudes avanevad tasuta tokenid, mida saab kasutada oma karakteri kujundamisel või mida saab hoopis vahetada tasuta slotimasina spinnide vastu. Igal juhul on see uus ja huvitav konseptsioon, mis võlub mängijaid oma lihtsa kasutajaliidese ja mahlase sisuga. Mängimiseks on vaja registreerida konto ning teha sissemakse.

Sissemaksete tegemisest ja meelepärase finantsteenuse vahendaja liidestamisest tuleb juttu allpool. Kuna Wazamba pakub küllaldaselt võimalusi ahvatlevate võitude tegemiseks, on just see platvorm mängijate seas palju kiidusõnu pälvinud. Proovi mõnda slotimängu tasuta ning saa osa mängurõõmust. Sissemaksetega panustamisel avanevad mängija ees ka reaalaja kaardimängud nagu blackjack ja pokker. Muul kujul on nendest kaardimängudest ka erinevaid virtuaalseid versiooni. Registreeri ennast kasutajaks ning saa teada, milliseid mänge selles keskkonnas võita võid.

Kuidas avada Wazamba kasiino konto?

Konto avamine selles portaalis on üsna lihtne. Järgnevalt kirjeldame vajaminevaid samme. Wazamba kodulehel klikka nupul “sign up”. Sind tervitavad kolm erinevat avatari. Registreerimise jätkamiseks vali endale avatar. Seejärel on vaja täita lühike andmestik, mis koosneb mängija e-maili aadressist, valitud kasutajanimest ja lõpuks tuleb genereerida tugev salasõna.

Ühtlasi tuleb panna linnuke “Terms and Conditions” kasti. Soovitame võtta aeg ja lugeda kasutustingimused läbi, sest seal on kirjas kõik sisse- ja väljamakseid puudutavad detailid, millest mängija on kohustatud kinni pidama. Samuti võite panna end kirja uudiskirja saajaks. Seejärel tuleb täita ankeet isiklike andmetega, sinna sisse kuuluvad nimi, sünniaeg, sugu, elukoht ja kontaktnumber. Nende andmete sisestamisel oletegi loonud endale tasuta Wazamba kasiino konto!

Kui konto on loodud, avaneb kasutaja ees “cashbox” lehekülg, kus saate valida sisse-ja väljamaksete tegemise meetodi. Oluline on teada, et kunagi ei tohiks kasiino konto loomisel esitada valesid isikuandmeid. Seda põhjusel, et riikide rahapesu seadused on karmid ning tõenäoliselt tuvastab süsteem valeandmete esitamise ning blokeerib teie loodava kasutajakonto ja sellega seotud andmed edaspidiseks. Juhul, kui teil õnnestub valeandmetega konto luua ja mängudega võita, on vähetõenäoline, et veebikasiino teeb väljamakseid valeandme esitanud konto omanikule. Ülal kirjeldatust on näha, et Wazamba konto loomine käib kiirelt ja sujuvalt. Nüüd mängude juurde!

Wazamba kasiino tarkvara

Just see hasartmänguportaal kasutab tunnustatud tarkvaraarendajatega loodud lahendusi. Veebimängude arendajate arsenali kuuluvad: NеtЕnt, Rіvаl, Еvоlutіоn Gаmіng, Рlау’n GО, іЅоftВеt, РаrіРlау, Quісkѕріn, Yggdrаѕіl Gаmіng, Іgrоѕоft, Rеlах Gаmіng, Еzugі, Аmаtіс Іnduѕtrіеѕ, Wаzdаn, Еlk Ѕtudіоѕ, Еndоrрhіnа, Саѕіnо Тесhnоlоgу, GаmеАrt, Рuѕh Gаmіng, Quісkfіrе, Наbаnеrо, Рrаgmаtіс Рlау, Nоlіmіt Сіtу, Rеd Тіgеr Gаmіng, Rеd Rаkе Gаmіng, Тоm Ноrn Gаmіng, Воооngо Gаmіng ja Ѕріnоmеnаl.

Tavalistele inimestele ei ütle need nimed midagi, aga professionaalsetele mänguritele kinnitab see nimistu Wazamba kasiino konkurentsivõimekust. Nimelt on kõik ülaltoodud arendajad hetke edukaimad ja tehnoloogiliselt uuendusmeelseimad oma ala pioneerid. Võimalus mängida nende arendajate tarkvarale loodud maailmas on haarav ja täiuslikult meelelahutuslik.

Wazamba Live kasiino

Live kasiino ehk reaalajas mängimine kogub üha populaarsust ja fänne, kuna sellel viisil mängides on võimalik tunda tõelise kasiinolaua taga istumise hasarti. Reaalaja mängudes osalimine on peaagu samasugune kogemus nagu päriselt kasiinos viibimine. Vahetut kasiino atmosfääri ja adrenaliini saad nüüd tunda ka veebikasiinos live mänge mängides!

Live kasiinos mängitakse ja panustatakse päris diileriga, kes on erkaanil kogu aeg ka näha. Mängija anonüümsus on aga täielik, nii et tea mängukaaslased, kellega on samas lauas tegu. Kõneall olevas veebikasiinos on võimalus valida järgnevate reaalaja mängude vahel: Rulett, Ezugi Live Casino, Blackjack, Pokker, Dream Cather, Baccarat, Dragon Tiger, Fan Tan jA Sic Bo.

Wazamba mobiilne kasiino

Mänguplatvorm on lisaks arvuti kasutajale kättesaadav ka teistes nutiseadmetes. Siia hulka kuuluvad tahvelarvutid, PC’d, sülearvutid ja nutitelefonid. Mobiilne kasiino on saadaval nii iOS kui Android operatsioonisüsteemi kasutajatele. Live ehk reaalaja kasiino on kasutajasõbralik. Platvormile sisenedes valivad kasutajad endale avatari, kes juhib mängijat erinevate seiklusteni.

Mobiilses kasiinos on valikus kõik portaali pakutavad slotimängud, klassikalised kaardimängud ja palju muud. Lisaks on just see portaal tuntud suuremeelsete boonuste poolest. Mobiilse kasiino vahendusel naudite oma lemmik mängudega kaasnevat hasarti ja adrenaliini otse kodu mugavusest. Kas valite ruleti, baccarati või blackjacki vahel – valik on teie!

Wazamba kasiino äpp

See mänguplatvorm on juurdepääsetav igast mobiilibrauserist. See tähendab, et tahvlearvuti või mobiiliga mängimiseks ei ole vaja veebipoest alla laadida spetsiaalset rakendust. Mänguportaalis mängimiseks minge lihtsalt oma mobiilse veebibrauseriga portaali kodulehele ning logige enda kasutajaga sisse. See on suur boonus neile, kelle nutiseadmes on niigi palju erinevaid rakendusi!

Wazamba mobiilne kasiino on kättesaadav kõikides mobiiliseadmetes: iPhone, iPad, Android telefonid ja Android tahvlearvutid. Mänguportaali lihtne disain kohaldub kõikidele seadmetele ning sellel on lihtne navigeerida. Kasutajaliides on tehtud võimalikult lihtsaks, et klient leiaks otsekohe informatsiooni ja mängu, mida parasjagu otsib. See on hea näide, et rikkaliku sisuga portaalidel ei pea olema keeruline kasutajaliides – otse vastupidi!

Klienditugi

Veebikasiino klienditugi töötab 24/7, see tähendab, et alati ja igal hetkel saab vajaminevat infot. Klienditoe töötajad on pühendunud mänguportaali kasutajatele suurepärase mängukogemuse tagamisele. Seega on alati mänguportaali live chat alati avatud ja vastab küsimustele. Live chati aken on mänguportaali all nurgas ning sealt kaudu saab vastused kiiretele küsimustele.

Samuti on võimalik kirjutada pikemaid päringuid ja küsida täpsemaid juhiseid erinevate küsimuste lahendamisel e-maili teel. Klienditoe töötajad on professionaalid, kes vastavad kõikidele küsimustele, mis on seotud portaali kasutamisega, mängude mängimisega, finantstegevustega, kasutustingimuste ja palju muuga. Täpsustage kindlasti kõik hasartmänguga seotud nüansid, millest te portaali kasutamisel selgust ei saa. Klienditugi pakub asjatundlikku tuge ööpäev läbi!

Turvalisus ja reeglid

Veebikasiino suhtub ülima rangusega kasutajate privaatsuse tagamisse. Platvorm kaitseb kõiki mängijatega seotud sensitiivsete isikuandmete ja geo lokatsioonidega seotud informatsiooni. Portaal kasutab SSL krüpteerimistarkvara ning tulemüüre, et tagada mängijate isikuandmete ja finantstegevuse privaatsus. Sensitiivne informatsioon nagu maksevahendi päritolu ja isiklikud andmed hoitakse ettevõtte siseselt turvaliselt krüpteerituna.

Lisaks mitmekordsele veebi turvasüsteemile kasutab portaal ka juhuslike numbrite generaatorit, et tagada kõikide portaalis pakutavate hasart mängude erapooletus. Kõik Wazamba kasiino mängud on usaldusväärsed ning tagavad kõikidele mängijatele võrdsuse. Turvameetmete ja mängu erapooletuse tagamise tarkvarade kasutamisega pakub portaal usaldusväärtset hasartmänguteenust. Olles turul tegutsenud vaid kaks aastat, on just see mängukeskkond omasuguste seas tehnoloogia lipulaevaks.

Wazamba kasiino ülevaade

Kokkuvõtlikult saab öelda, et see mänguportaal ei ole tavaline veebikasiino, vaid pakub oma läbimõeldud arhitektuuriga uue tasemelist mängukogemust. Seda just seetõttu, et portaal kätkeb endas suurt valikut nii maailma armastatumaid kaardimänge kui ka eksperimentaalseid ja uusi kõrgtehnoloogilisi mänge. Seda portaali eristab avatari keskkond, kuhu mängija platvormile sisenedes kohe satub.

Fantaasiarikas kulgemine koos avatariga lisab portaalile mängulisust. Samuti lisavad hasarti ja võidu janu platvormi tokenid, mida saab teenida paralleelselt päris rahaga mängimisele. Mängijad saavad valida tuhandete populaarsete mängude hulgast ning olla kindlad portaali turvalisuses. Olles kord Wazamba mängukeskkonnas registreerunud, pakub see keskkond mitmekülgset meelelahutust ja meeldivat hasartmängu adrenaliini.

Wazamba informatsioon

See hasartmänguportaal kuulub ettevõttele Araxio Development N.V. Ettevõte tegutseb Curaçaos ning juhindub kõikidest sealsetest finants regulatsioonidest. Veebikasiino tegevust litsenseerib ja kontrollib Curaçao valitsus. 2019. aastal turule tulnud mänguportaalis saavad mängida paljude riikide elanikud. Tegemist on võrdlemisi uue mänguplatvormiga ning seega mitmed riigis alles kohaldavad selle kasiino litsentsi.

Wazamba teeb koostööd maailma juhtivate tarkvara arendajatega, seega võivad mängijad olla veendunud portaali turvalisuses ja usaldsusväärsuses. Platvormi mitmekeelne menüü laseb mängijal valida paljude keelte hulgast. Nende keelte hulgas on ka inglise keel, vene keel ja soome keel. Lisaks veebibrauserile kohalduvad kõik mängud mobiiltelefonide ja teiste nutiseadmetega nagu tahvelarvuti. See mitmetasandiline tarkavaarendus lubab nautida mänguplatvormil osalemist veel paidlikumalt.

KKK

 • Kas Wazamba kasiinos on turvaline mängida?

  Jah, selles mänguportaalis on täiesti turvaline mängida. Nimelt kohaldab ettevõte põhjaliku turvakontrolli vältimaks pettureid. Samuti kasutab veebikasiino slotimasina juhtimisel juhuslike numbrite generaatorit.

 • Kuidas enda boonust kasutan?

  Teenitud boonuseid on võimalik kasutada vastavalt iga boonuse kasutamistingimustele. Siin keskkonnas on ringluses ka unikaalsed tokenid, mida saab kasutada enda karakteri muutmiseks või hoopis tasuta spinnide saamiseks.

 • Kas pean enda võitudelt maksu maksma?

  Wazamba kasiinos võidetud summadele võib kohalduda väljamakse teenustasu. See on ainuke portaaliga seotud maks.

 • Kas Wazamba kasiinos saab tasuta mängida?

  Kuna tervitusboonust on võimalik võita tänu esmase sissemakse tegemisele, siis justkui ei ole võimalik Wazambas tasuta mängida. Küll aga korvab esmase sissemakse väärtuse suur potentsiaalne tasuta boonuste võimalus.

#StandWithUkraine
We stand with people of Ukraine.
Russia is not “just” attacking the Ukraine people.
This is a war against democratic values, human rights and peace. We can make impact and help with our donations.
Cup
7bitCasino
star star star star star
52 hääled
€100 + 100 FS
Tervitusboonus
Tervitusboonus
€300
33 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill
Tervitusboonus
€500 + 200 FS
53 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill
Tervitusboonus
€300
52 hääled
Tagatisraha Meetodid
Paysafe CardSkrill